Фото панорама БорисполяСереда, 15 Травня 2024, 16:32
» » » Бориспіль ДЮСШ перемагає
Всі новини Бориспіль Кримінал Події в місті Суспільство Культура і освіта Спорт Україна Економіка і бізнес Народні новини

Бориспіль ДЮСШ перемагає

Опубліковано: 20 Грудня 2013 о 08:19

Минулий тиждень для учнів Дитячо-юнацької спортивної школи м.Бориспіль був фізично напруженим, а в результаті — багатим на враження та нагороди. Більше сотні бориспільських дітей отримали грамоти, медалі та подарунки.

ПАУЕРЛІФТІНГ

Чемпіонат України з пауерліфтингу відбувся 6-10 грудня в місті Коломия (Івано-Франківська область). У змаганні взяла участь 31 команда. Бориспіль представляла Дитячо-юнацька спортивна школа, яка посіла 14-те місце у чемпіонаті. «Це велике досягнення для бориспільських спортсменів, тому що вони вперше брали участь у змаганні такого рівня і показали високі результати», — зазначає тренер вищої категорії Юрій Ликов. Чемпіонкою України з пауерліфтингу стала Дар’я Шашкова (вагова категорія понад 72 кг), 2-ге місце посів Павло Горецький (вагова категорія до 80 кг). Бориспілець Михайло Парфенюк став 5-м (вагова категорія 105 кг).

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

14 грудня 2013 року проводилася відкрита першість Бориспільської ДЮСШ з хокею на траві. У ньому взяли участь 6 команд змішаним складом (дівчата і хлопці разом). У результаті 1–ше місце виграла команда ДЮСШ №1, 2-е місце — команда «Енергія» м.Коростень (Житомирська область), 3-тє — ДЮСШ №2 (м.Бориспіль). Наших спортсменок готували тренери Л.Комарова, М.Горохова, Н.Васюкова, Т.Саленко.

СУЧАСНІ ТАНЦІ

14 грудня 2013 року пройшов і перший конкурс-фестиваль сучасних танців, в якому взяли участь команда ДЮСШ (м.Бориспіль), ДЮСШ № 18 (м.Київ). Усього 35 учасників. Вони були нагороджені в двох номінаціях. У «Соло» 1-ше місце посіла Алла Заміхора, 2-ге — Юлія Войцехівська, 3-тє — Жуа Шехаде. У номінації «Дует» 1-ше місце виграла Юлія Войцехівська і Яна Ганжа, 2-ге — Оксана Яременко і Тетяна Григоренко, 3-тє — Анастастія Сидорович та Кароліна Турло. Підготувала переможців та призерів фестивалю тренер з художньої гімнастики Ю.Єремеєва. Усім дівчатам було вручено грамоти, медалі та сувенірні подарунки.

ПЛАВАННЯ

15 грудня 2013 року відбулася першість ДЮСШ з плавання за участю чемпіона Олімпійських ігор з плавання, старшого тренера з плавання Сергія Фесенка. Усього в змаганнях брали участь 86 дітей віком від 12 до 13 років, а також молодші за 11 років. Учасники виконували дистанції 100 метрів вільним стилем, 100 метрів комплексом і 50 метрів. Наймолодшому плавцю Сергію Бурденко — 5 років. Він проплив дистанцію 50 метрів «вільним стилем» і «брасом». Спортсмен був нагороджений медаллю «Вмію плавати». Тренує хлопця Ольга Ромась. Також плавців готували тренери І.Самсонова, О.Ромась, Н.Шашкова, І.Руденко. Адміністрація ДЮСШ нагородила переможців почесними призами.

«Усі заходи пройшли на високому організаційному рівні. Тому від імені адміністрації школи хочу висловити подяку всім тренерам, які професійно готували спортсменів, а також випускникам ДЮСШ, які вміло допомагали в проведенні змагань. Пишаюсь нашими спортсменами і, думаю, що вони і надалі демонструватимуть високі досягнення, у тому числі на чемпіонатах України», — зауважив директор Дитячо-юнацької спортивної школи м.Бориспіль Едуард Берестюк.

Автор: Олександра ШОСТАК