Фото панорама БорисполяСереда, 15 Травня 2024, 07:51
» » » Бориспільські спортсмени з новими перемогами
Всі новини Бориспіль Кримінал Події в місті Суспільство Культура і освіта Спорт Україна Економіка і бізнес Народні новини

Бориспільські спортсмени з новими перемогами

Опубліковано: 08 Грудня 2013 о 10:01
«Бориспільські спортсмени тримають лідерство. Про це свідчать результати досягнень за листопад 2013 року», — повідомила «Вістям» методист ДЮСШ м.Бориспіль Ніна Шашкова. За її словами, діти мають всі можливості займатися спортом і здобувати перемоги у різних категоріях.

Легка атлетика

Яна Лукашенко на Всеукраїнському турнірі з легкої атлетики у Києві 29-30 листопада на естафеті 4х200 виграла 1 місце, на дистанції 200 м — 2 місце. Тренер: Гончаренко І.Я.

Юлія Голуб на легкоатлетичному пробігу в Києві 3 листопада на дистанції 300 м здобула 1 місце і на легкоатлетичному пробігу в м.Бровари на дистанції 4600 м — також абсолютна перемога. Тренер: Савченко М.В.

Волейбол

Команда дівчат віком від 15 до 16 років Бориспільської ДЮСШ виграла 1 місце з волейболу у відкритій першості Ірпінської ДЮСШ 15-16 листопада. Тренер: Віцюк М.С.

Плавання

Софія Деревянко на дистанції 50 м брасом посіла 3 місце за результатами відкритого турніру у Вишгороді 16 листопада. Тренер: Самсонова І.В.

Бокс

У всеукраїнському турнірі з боксу, що проходив в м.Біла Церква 1-3 листопада, здобули перемоги і стали чемпіонами два учні Бориспільської ДЮСШ: Денис Шевченко (вагова категорія 69 кг) і Андрій Поляниця (вагова категорія 30 кг). Володимир Хромонок з вагою 45 кг та Павло Заяць (42 кг) посіли друге почесне місце, кожен у своїй категорії. Тренер: Шкоруп М.І.

Також 30 листопада на святковому турнірі з боксу, присвяченому 40-річчю започаткування секції боксу в м.Бориспіль, було вручено посвідчення майстра спорту України з боксу Владиславу Гудзю. «Це велике досягнення як Владислава, так і його тренерів Кінаша С.С. та Поліщука О.І.», — наголошують у ДЮСШ.
Автор: Олександра ШОСТАК